SYPIALNIA ZEFIR

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu, dlatego aranżując jej wnętrze powinieneś kierować się względami funkcjonalnymi oraz estetycznymi. Meble z kolekcji Zefir pozwolą stworzyć elegancką i komfortową przestrzeż sprzyjającą relaksowi i odpoczynkowi nawet po najcięższym dniu. Minimalistyczna forma projektów podkreślona została nietuzinkowymi detalami, dzięki czemu cały zestaw prezentuje się interesująco. Połączenie kolorystyki orzecha san diego z bielą w połysku oraz asymetryczne linie podkreślają niebanalny styl mebli z tej kolekcji. Subtelny strumień światła wkomponowany w strukturę mebli pozwoli podkreślić osobliwy styl każdej aranżacji.

LINIA: TRENDLINE

OTACZAJ SIĘ
RADOŚCIĄ

Sypialnia to miejsce, w którym powinieneś otaczać się nie tylko potrzebnymi rzeczami, ale również tymi, które są źródłem małych, codziennych radości. Komoda z linii Zefir pomieści wszystkie przedmioty, których potrzebujesz na co dzień.

W ODPOWIEDZI
NA TWOJE
OCZEKIWANIA

Za sprawą funkcjonalnych stolików nocnych, wszystko co potrzebne będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Już wiesz, co położysz przy swoim łóżku?