SYPIALNIA MERIS

Meble z kolekcji Meris to projekty, które powstały z myślą o zwolennikach ponadczasowej elegancji w nowoczesnej odsłonie. Precyzyjne wykonanie z dbałością o każdy detal sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Klasyczna gama kolorystyczna pozwoli stworzyć wiele interesujących aranżacji ,których stylistyka będzie korespondowała z indywidualnym stylem domowników. Łagodne wycięcia oskrzyni łoża, stołu i stolika doskonale współgrają z wykończeniem wieńców dolnych i górnych, dzięki czemu meble z tej linii prezentują się interesująco. Kolekcja Meris podkreśli unikalny charakter każdego wnętrza.

LINIA: TRENDLINE

CODZIENNA
ORGANIZACJA

Lubisz mieć w swoim domu ład i porządek? To świetnie, bo meble z kolekcji Meris zapewniają dużo miejsca do przechowywania, dzięki czemu przedmioty, których aktualnie nie potrzebujesz znikną z zasięgu wzroku.

MEBLE DO
ZADAŃ SPECJALNYCH

Jeśli szukasz pomysłu, jak stworzyć funkcjonalną, a zarazem reprezentatywną przestrzeń, mamy dla Ciebie garść inspiracji. Kolekcja Meris łączy w sobie doskonałą prezencję z użytecznością, dzięki czemu stworzysz wnętrze, w którym wszystko, co niezbędne będziesz mieć zawsze pod ręką.