SYPIALNIA LIVORNO

Wiemy, jak ważna jest regeneracja i odpoczynek po ciężkim dniu ,dlatego stworzyliśmy kolekcję mebli Livorno, która pozwoli Ci zaaranżować sypialnię z Twoich najpiękniejszych snów. Wyjątkowa stylistyka, interesujące połączenie kolorów oraz najwyższa funkcjonalność każdej z brył sprawia, że projekty z tej linii są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Kolorystyka dębu wotan zestawiona z subtelnym odcieniem szarego bazaltowego uwydatnia wyraźny rysunek elementów pnia promieniowego. Meble z linii Livorno to projekty na miarę najpiękniejszych wyobrażeń .

LINIA: TRENDLINE

NIEBANALNY
STYL NA
CO DZIEŃ

Wyjątkowe detale w postaci wstawek eksponujących element pnia, podkreślają indywidualny styl każdej bryły. Chcesz stworzyć sypialnię o wyrazistym charakterze? To świetnie się składa, bo meble z kolekcji Livorno zostały stworzone z myślą o nieprzeciętnych aranżacjach.

ZRELAKSUJ SIĘ

Moment odpoczynku w zaciszu własnego wnętrza po ciężkim dniu to jedna z najbardziej efektywnych form relaksu. Oświetlenie w standardzie nada wyjątkową oprawę każdej chwili spędzonej w sypialni. Pozwól sobie na chwilę tylko dla siebie i ciesz się beztroskim odpoczynkiem.