KOLEKCJA WOOD

Lubisz spędzać czas w otoczeniu bliskich Ci osób? Czy może preferujesz samotny relaks w zaciszu swojego domu? Niezależnie, który sposób spędzania wolnego czasu jest Ci bliższy, meble z kolekcji Wood pozwolą zaaranżować przestrzeń jadalni i salonu według Twoich indywidualnych potrzeb. Jasna gama kolorystyczna świetnie skomponuje się z ulubionymi dodatkami, a subtelne wstawki oddające urok naturalnego drewna podkreślą nieprzeciętny styl Twojego wnętrza. Stwórz miejsce dedykowane tym najważniejszym chwilom.

LINIA: TRENDLINE

KOJĄCA
MOC BIELI

Biała gama kolorystyczna dominująca w kolekcji Wood stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Jej niepowtarzalny urok wydobywają metalowe uchwyty, które doskonale skomponują się z Twoim wnętrzem.

INSPIRUJĄCE
DETALE

Otaczaj się meblami, które wyzwalają w Tobie pozytywną energię! Projekty z kolekcji Wood inspirują wyjątkowymi detalami nawiązującymi do subtelnego piękna drewna. Za ich sprawą Twój dom będzie emanował doskonałą energią czerpaną z natury!

TWÓJ KAWAŁEK
PRZESTRZENI

Przeszklone witryny pozwolą Ci wyeksponować rzeczy budzące te najlepsze skojarzenia. W codziennym pędzie miło będzie spojrzeć na ulubione fotografie, prezenty od bliskich lub pamiątki z podróży. Już wiesz co wyeksponujesz w swoim wnętrzu?