KOLEKCJA PICOLO

Meble Picolo stworzyliśmy z myślą o naszych najbardziej wymagających klientach, dla których liczy się nie tylko wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność. Uniwersalna kolorystyka, oraz możliwość zdjęcia domku sprawiają, że meble będą zmieniać się wraz z potrzebami naszych najmłodszych, od pokoju dziecięcego aż po pokój nastolatka. Zadbaliśmy tu o każdy szczegół: nowoczesne połączenie kolorystyczne bieli i grafitu, drewniane uchwyty mnóstwo przestrzeni do przechowywania „skarbów” – wszystko po to, żeby pokój dziecka zamienić w przytulną i pełną pozytywnych emocji przestrzeń.

LINIA: TRENDLINE

ZAGRAJ
DODATKAMI

Twoje dziecko potrzebuje miejsca w którym będzie czuło się bezpiecznie. Dzięki dodatkom to ty sprawisz, że pokój twojego malucha stanie się jego oazą.

OD DZIECKA
DO NASTOLATKA

Urządzanie pokoju dla nastolatka to nie lada wyzwanie dla rodziców. Dobór odpowiednich mebli jest jednym z kluczowych czynników drogi do sukcesu.

WIELKI ŚWIAT
MALUCHA

Zadbaj o odpowiednią przestrzeń do nauki i rozwijania pasji, niech Twoje dziecko opracowuje tu cichy plan podbicia świata!

POPUŚĆ WODZE
FANTAZJI

Zaaranżuj komfortową przestrzeń, do której Twoje dziecko będzie chciało wrócić po ciężkim dniu, taką w której śnią się tylko dobre sny.