KOLEKCJA HARMONY

Kolekcja dla osób poszukujących nowoczesnego designu, w kontrastowym połączeniu kolorystycznym: grafitu z dębem rustical. Jej największym atutem są idealnie dopracowane detale. Drewno, aluminiowe ramki i metalowe uchwyty tworzą wyjątkową kompozycję w każdym wnętrzu. Nietuzinkowe zestawienie kolorystyczne oraz oryginalna konstrukcja każdego mebla, łamiąc standardy sprawiają, że pomieszczenia zachwycają swym wyjątkowym urokiem. Nowoczesny, obrotowy stolik zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego użytkownika. Można go łatwo dopasować do wnętrz o różnych wymiarach.

LINIA: PRESTIGELINE

KRÓTKA HISTORIA
PIĘKNA

Lubisz inspirujące opowieści? To świetnie się składa, bo właśnie taką historię Ci przedstawić. Przenieś się z nami w wirtualnej przestrzeni i poznaj bliżej kolekcję Harmony. Jej nieprzeciętny urok odkryjesz za sprawą materiału video, który pozwoli przybliżyć Ci wyjątkowe cechy mebli z tej linii.

CENTRUM
TWOJEGO ŚWIATA

Jesteś spontaniczny i kreatywny, czy raczej prowadzisz uporządkowany tryb życia? Niezależnie od tego, do której z tych opcji jest Ci bliżej, kolekcja Harmony na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Wyjątkowy stolik z tej linii stanie się centrum życia Twojego pokoju dziennego. Wypijesz przy nim kawę, przeczytasz książkę, a dzięki jego obrotowej formie wszystko, co niezbędne będziesz mieć zawsze pod ręką.

W DOMOWYM
ZACISZU

Najważniejsza jest Twoja pasja, dlatego meble z linii Harmony stwarzają wiele przestrzeni na przedmioty będące odzwierciedleniem Twoich zainteresowań. Otaczaj się na co dzień rzeczami, z którymi łączą Cię te najlepsze myśli.

NIECH STANIE
SIĘ JASNOŚĆ

Subtelne światło podkreśla urokliwe połączenie drewna, aluminiowych ramek i szkła. W takiej oprawie bez trudu uda się wyeksponować te przedmioty, które określają Twój indywidualny styl. Wyraź swój charakter za pośrednictwem wyjątkowych aranżacji.

HARMONIA
BARW

Dąb rustical świetnie czuje się w towarzystwie grafitu. To nieoczywiste połączenie kolorów nadaje naturalnemu urokowi litego drewna nowoczesny sznyt. Stonowana gama kolorystyczna wprowadzi Cię w błogi nastrój i pozwoli doładować akumulatory w domowym zaciszu.