KOLEKCJA COUNTRY

Kolekcja Country to meble, które rozbudzają emocje. Ich niepowtarzalna forma, precyzyjne wykonanie i dopracowane detale pozwolą stworzyć aranżacje będące odzwierciedleniem Twoich indywidualnych oczekiwań. Harmonijna gama kolorystyczna i nietuzinkowe detale podkreślają indywidualny styl każdej bryły. Meble z linii Country pozwolą stworzyć niezwykły pokój dzienny, w którym codzienność stanie się niecodzienną przyjemnością i przytulną jadalnię będącą miejscem wielu niepowtarzalnych spotkań. Spraw, by wszystkie najlepsze myśli łączyły Cię z Twoim domem.

LINIA: TRENDLINE

CHWILE,
KTÓRE ŁĄCZĄ

Eleganckie połączenie koloru dębu striling z sosną andersen podkreśla nietuzinkowość każdego projektu. Za sprawą mebli z kolekcji Country każda chwila zyska niepowtarzalną oprawę. Zaproś do stołu swoich bliskich i ciesz się każdą chwilą

WYZNACZAJ
TRENDY

Wydobądź indywidualny urok Twojego pomieszczenia. Otaczaj się rzeczami, które maja dla znaczenie dla domowników i wytyczaj nowe trendy odzwierciedlające Twój indywidualny styl. Bo wszystko co najlepsze zaczyna się w Twoim domu.

UCHWYĆ
MOMENT

Eleganckie uchwyty nie tylko podkreślają styl całej kolekcji ,ale również podnoszą funkcjonalność mebli. Za ich sprawą bez trudu zajrzysz do wnętrza mebli, sięgając po to, czego akurat potrzebujesz.